Poznaj naszą historię...

Kilka słów o naszej pasji

Dlaczego...?

Od wielu lat zajmujemy się własnoręczną produkcją materacy piankowych, cieszących się uznaniem w gronie naszych Klientów. Najważniejszym celem jest dla nas zapewnienie komfortu i wygody podczas snu dzięki idealnemu doborowi modelu i stopnia twardości. Satysfakcja i zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów sprawia, że dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, jest dla nas bardzo ważna, na każdym etapie produkcji.

 
Materace Piankowe Co Warto O Nich Wiedzieć
Ds4 9073

Zdrowie na pierwszym miejscu...!

Powodem do dumy jest fakt, że udało nam się poprawić jakość snu wielu osób cierpiących na dolegliwości bólowe i problemy zdrowotne ze strony kręgosłupa. Nie udałoby się to jednak bez naszego fizjoterapeuty, który dokłada wszelkich starań, aby perfekcyjnie dobrany model materaca wywoływał na Państwa twarzy uśmiech każdego poranka. Ręcznie szyte pokrowce są „wisienką na torcie”, dodając naszym materacom niepowtarzalnego uroku.

Początek...

W 2017 roku stworzyliśmy pierwszy idealny dla nas materac, przeznaczony na użytek własny. Kierowała nami chęć posiadania dobrego materaca, dostosowanego do naszych potrzeb. Kolejne materace powstawały dla rodziny, przyjaciół, znajomych. Wraz z upływem czasu sukcesywnie wzrastała liczba osób zainteresowanych. Wieść o nas rozeszła się „pocztą pantoflową”.
 
20211113 142042
Dlaczego

Goodseen?

Kolejni Klienci często prosili o doradztwo jaki materac byłby właściwy przy licznych dolegliwościach, zwłaszcza związanych z kręgosłupem. Samo położenie się na materacu w celu sprawdzenia, czy będzie on odpowiedni, okazało się niewystarczające. Zainspirowani potrzebami i pytaniami Klientów postanowiliśmy pójść o krok dalej…

Materac Goodseen!

W 2021 roku powstała marka GOODSEEN. Od tej pory naszym celem stała się poprawa jakości snu i wypoczynku, co doskonale wyraża motto przewodnie GOODSEEN – Śpij lepiej. Dotyczy to zarówno osób zdrowych, jak i zmagających się z bólami pleców. Postanowiliśmy skorzystać z fachowej wiedzy fizjoterapeuty, dzięki któremu materace mogliśmy idealnie dostosować do indywidualnych potrzeb Klientów, a ręczna produkcja pozwoliła nam zadbać o każdy szczegół.

Grand Hotel, Materace